Услуги


Вентиляція


Компанія «Арт Інжиніринг» маючи величезний досвід роботи з кліматичним обладнанням, пропонує комплекс послуг з проектування, монтажу та пуско-налагодженні систем вентиляції.
На сьогоднішній день системи вентиляції стали першою необхідністю у всіх житлових і громадських будівлях. За відсутності чипоганопрацюючої вентиляції в приміщенні збільшується концентрація вуглекислого газу та інших шкідливих речовин, що негативно впливають на самопочуття людей і сприяють втраті працездатності. Основні технічні характеристики вентиляційних систем визначені і регулюються державою.

 

Ми, маючи професійну команду фахівців з відповідною освітою та багатим досвідом роботи з вентиляційними системами, пропонуємо:

  • Проектування систем приточних, приточно-витяжних, витяжних систем вентиляції.
  • Постачання необхідного устаткування для реалізації конкретного завдання.
  • Монтаж і установку систем вентиляції.
  • Пуско-налагоджувальні роботи.
  • Гарантійне та сервісне обслуговуваннявентиляційних систем.

Використовуючи природні системи вентиляції (свіже повітря потрапляє в приміщення через нещільності у вікнах і дверях, а виддаляється через вентиляційні канали, витяжні грати) ми потрапляємо в залежність від зовнішніх факторів - температури повітря, напрямку і швидкості вітру і т.п. Такі системи в принципі нерегульовані і при певних погодних умовах просто перестають працювати. Сучасні приміщення максимально ізольовані від впливу зовнішнього середовища герметичними вікнами, сучасними будівельними конструкціями, тому  для підтримки комфортних умов в приміщеннях, рекомендуємо застосовувати механічні системи, в яких використовується вентилятор, фільтр, повітронагрівач і інші елементи, що дозволяють переміщати, очищати і нагрівати повітря.
При установці вентиляційно-кліматичних систем повинні враховуватися: 1) площа приміщення, 2) кількість людей, які можуть перебувати в приміщенні і їх діяльність, 3) температурні режими, 4) вологість повітря, 5) приплив свіжого повітря і відведення використаного повітря, 6) чистота повітря (відсутність пилу, хімічних домішок, неприємного запаху), 7) взаємозаміщення повітря, 8) тиск повітря, 9) обладнання для обігріву, роботу специфічної техніки і т.п.

 

Ми пропонуємо Вам технічно грамотні рішення по установці систем вентиляції в приміщеннях будь-якого призначення, наприклад: квартирах; котеджах; офісних, адміністративних, державних, житлових будинках; виробничих і складських приміщеннях; торгово-розважальних і бізнес центрах; ресторанно-готельних комплексів; банках; медичних установах; та в багатьох інших приміщеннях.

<<< Назад