Услуги


Кондиціонування


Компанія «Арт Інжиніринг» динамічно розвивається в області створення і підтримки оптимального мікроклімату в приміщеннях різного призначення.
Виконуємо весь спектр робіт різного рівня складності, починаючи від установки побутових кондиціонерів в житлових приміщеннях, закінчуючи крупними промисловими системами автоматизації, вентиляції та кондиціонування промислових підприємств, адміністративних, офісних, житлових, ресторанних комплексів, торгово-розважальних центрів і т.п.
Ми є висококваліфікованою командою фахівців у сфері кліматичного обладнання та пропонуємо весь комплекс послуг у сфері кондиціонування повітря:

 • Розрахунок, проектування та підбір систем кондиціонування в залежності від побажань замовника (типове рішення, індивідуальний підхід).
 • Поставкукліматичного обладнання, спеціально для конкретного об'єкта.
 • Установкусистеми кондиціонування.
 • Пуско-налагоджувальні роботи.
 • Гарантійнеі сервісне обслуговування встановленого обладнання.

 

ЦІКАВО

Надійну, довговічну і ефективну роботу обладнання, забезпечують:

 1. Якісний підбір обладнання, в залежності від виду та призначення приміщення. Основними параметрами при виборі кондиціонера, для створення комфортних і правильних кліматичних умов, мають бути: площа приміщення, кількість людей, які можуть знаходиться в приміщенні, наявність вікон і дверей, обладнання для обігріву, специфічної техніки і т.д.
 2. Якісна установка кліматичної техніки - запорука його довготривалої і надійної роботи. Вибір місця для встановлення обладнання дуже важливий для зручності та безпеки використання. Як показує практика, більше 85% проблем, пов'язаних з поганою роботою кондиціонера, виникають внаслідок неякісного монтажу, тому для вирішення даного завдання залучаються фахівці високого класу.
 3. Сервісні роботи. Після установки кондиціонерів, для його довгої і надійної роботи, необхідно проводити планове обслуговування. Своєчасна діагностика і чистка техніки продовжує термін її експлуатації.

 

Рекомендації щодо вибору місця встановлення кондиціонера:

 • Повітряний потік не повинен направлятися безпосередньо на людей. При роботі на холод, температура струменя повітря з кондиціонера на 7-15 °С нижче, ніж температура навколишнього повітря в приміщенні. Якщо такий потік буде дути на людину хоча б протягом декількох десятків хвилин, погане самопочуття згодом забезпечене. Як правило, повітря направляють так, щоб воно проходило між робочими місцями або туди, де люди знаходяться найрідше. У спальні дуже часто доводиться робити вибір, на яку стіну по відношенню до ліжка повісити кондиціонер. Найчастіше люди бояться розташовувати внутрішній блок над головою і вмонтовують блок на стіну, до якої звернені ноги. Якщо немає можливості максимально віддалити блок від ліжка і направити повітря в іншу сторону, краще змонтувати його над головою. Холодне повітря при цьому буде дути не на голову, а в ноги, які як правило накриті ковдрою.
 • Внутрішній блок спліт-системи не повинен псувати інтер'єр. Звичайно, кожен замовник –  сам собі дизайнер, але якісний монтаж кондиціонера припускає таке розташування блоку, щоб новий інтер'єр мінімально відрізнявся від старого. Звідси і рекомендації не вішати кондиціонер на стіну, розташовану навпроти входу.
 • Внутрішній блок повинен розташовуватися так, щоб від стелі залишався вільний простір не менше 10см.
 • Не допускається монтувати внутрішні настінні блоки над шафами, комодами, якщо відстань від них до нижньої кромки внутрішнього блоку менше 70-100см. По-перше, це призводить до здуванню при кожному включенні кондиціонера пилу, що скопилася на верхній поверхні шафи. Більш того, близьке розташування горизонтальних поверхонь веде до створення круговороту повітряного потоку, що призводить до зниження ефективності роботи системи кондиціонування. Потік, з кондиціонера захоплюється назад в повітрозабірник, повітрообмін в приміщенні погіршується, кондиціонер, забираючи холодне повітря, починає «думати», що пора припиняти свою роботу, адже датчик температури знаходиться на вході потоку.
 • Довжина траси повинна бути мінімальною. Довга траса здорожує монтаж і знижує ефективність роботи. Більш того, якщо ви вирішили прокласти трасу в коробі, то довгий короб через всю стіну сильно псує інтер'єр.
<<< Назад