Услуги


Автоматизація


Компанія «Арт Інжиніринг» виконує повний цикл робіт, пов'язаних з автоматизацією інженерних систем будівель - загально обмінної вентиляції, теплопостачання, холодного водопостачання, котельного устаткування і т.д.

Основний напрямок робіт - щити управління для вентиляції, аспірації, пневмотранспорту, фрікулінга, кондиціювання, котелень і топкових на різних видах палива. Виробляються також щити автоматики для силових і освітлювальних мереж.

 

Компанія, відштовхуючись від Ваших потреб, пропонує широкий спектр послуг, пов'язаних з розробкою і реалізацією систем автоматики, включаючи:

  • виготовлення щитів автоматики будь-якої складності;
  • комплексну поставку необхідного обладнання, в т.ч. датчиків, виконавчих механізмів, частотних перетворювачів;
  • проектні роботи;
  • монтажні та електромонтажні роботи;
  • пусконалагоджувальні роботи;
  • сервісне обслуговування встановленого обладнання.

Виготовляючи щити автоматики ми використовуємо обладнання провідних компаній - Siemens, Eliwell, Johnson Controls, Danfoss, РАУТ-Автоматик, ETI, Lovato, Terasaki.

 

«Арт Інжиніринг» є офіційним дилером компанії «Siemens» та сертифікованим інсталятором продукції «РАУТ-Автоматик», що підтверджує високий технічний рівень фахівців компанії.
 


Пропонуємо НОВИНКУ на ринку України – щити автоматики на базі контролерів Eliwell лінійки FREE

Переваги даного рішення, які Ви зможете оцінити:


ЯКІСТЬ – європейська якість від відомого бренду, більше 30 років займається виробництвом засобів автоматизації.
КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНА ВАРТІСТЬ рішень – завдяки прямим поставкам від виробника і наявності власного складу комплектуючих.

ДИЗАЙН - презентабельний зовнішній вигляд, що підвищує цінність Ваших інсталяцій.

ТОЧНІСТЬ - адаптовані спеціалістами компанії, що мають більш ніж 10-річний досвід розробки та реалізації систем автоматизації, рішення під будь-яке завдання. Тобто Ви отримуєте не «типову» шафу автоматики, яка часто не в повній мірі відповідає вимогам конкретного об'єкта, а спеціалізований продукт, готовий до підключення і запуску саме на Вашому об'єкті.

Постійно поповнювана бібліотека готових алгоритмів управління дозволяє БЕЗ БУДЬ-ЯКИХ  ДОДАТКОВИХ ВИТРАТ і в найкоротші терміни надати необхідне Вам обладнання в разі можливості застосування «стандартних» алгоритмів управління вентиляційними установками - ЕКОНОМІЯ.


ЗРУЧНІСТЬ експлуатації - стан керованої системи відображається також у вигляді наочних і інтуїтивно зрозумілих піктограм:

ГНУЧКІСТЬ рішень - до складу лінійки входять контролери як з інтегрованим дисплеєм, так і бездісплейні контролери, які можуть працювати із зовнішніми виносними панелями. Широка варіативність поєднання технічних засобів лінійки дозволяє реалізувати системи будь-якої складності.
ПРОСТОТА ІНТЕГРАЦІЇ у системи BMS завдяки вбудованому порту RS-485 (ModBus-RTU) у моделях FREE SMART і вбудованим портам RS-485 і CANOpen в моделях FREE EVOLUTION.
НАДІЙНІСТЬ - застосування якісних європейських комплектуючих, що практично виключає вірогідність виникнення «непередбачених ситуацій» в процесі експлуатації.

<<< Назад