Услуги


Виробництво та встановлення силових електроустановок


Виробництво і монтаж силових електроустановок – один з напрямків діяльності компанії «Арт Інжиніринг».
Завдяки величезному досвіду та висококласним фахівцям в області електроустаткування ми пропонуємо такі послуги за даним напрямком:

 • Комплектація об'єктів електротехнічним устаткуванням.
 • Збір силових електроустановок під замовлення.
 • Електромонтажні роботи, в тому числі на об'єктах спецпризначення.

У системах електропостачання важливу роль виконують електрощити, які призначені для розміщення і зберігання електроприладів, безпеки обслуговуючого персоналу. Забезпечення безперебійного автоматичного постачання електроенергією; регулювання і контроль температури повітря і води; освітлення будівель; клімат-контроль – одні з можливостей, які можна мати, правильно підібравши щитове устаткування. Сучасне електрощитове обладнання більш компактне, має поліпшений дизайн, відповідає збільшеним вимогам замовників, і дозволяє оновити старе обладнання, яке вже не відповідає нормам безпеки.
Ми маємо досвід у розрахунку, проектуванні, виробництві / поставці та монтажу ввідних і розподільних силових шаф:

 • як за індивідуальними, так і типовими рішеннями;
 • як власного виробництва, так і виробників провідних зарубіжних компаній;
 • на об'єктах різного призначення (адміністративних, виробничих, складських, торгових та житлових приміщеннях), що знаходяться в стадії будівництва або реконструкції.

Доставка, монтаж і пусконалагоджувальні роботи на об'єкті замовника виконуються в самі короткі терміни.

Головні розподільчі шафи (ГРШ) призначені для прийому і розподілу електричної енергії при напрузі до 380В трифазного змінного струму частотою 50 Гц; нечастого включення і відключення ліній групових кіл, а також захисту ліній при перевантаженнях і коротких замиканнях. Застосовуються в освітлювальних і силових установках виробничих, громадських, адміністративних та інших подібних будівлях в спеціальних приміщеннях з однобічним обслуговуванням. Зазвичай встановлюються в металевий або пластиковий корпус.
Виготовляємо шафи, як для індивідуальної, так і для групової установки в щити.
Виконання ГРШ здійснюється на основі обладнання як імпортного, так і вітчизняного виробництва.
В залежності від побажань замовника, в ГРШ передбачаються кабельні або шинні вводи, які розташовуються як зверху, так і знизу.
Новітні конструкції ГРШ виготовляються з елементами управління і розподілу, виконуються окремо стоячі стійки автоматичного введення резерву.
Одна з переваг ГРШ - це те, що вони складаються з розбірних секцій, тому їх дуже легко транспортувати і монтувати. Для кожної секції ГРШ може бути виконана захисна панель (пластрон).
Використання ГРШ можливо в навколишньому середовищі, яке не є вибухонебезпечним і не містить шкідливих парів і газів у концентрації, здатної зруйнувати ізоляцію і метал. Максимальна висота над рівнем моря при установці ГРШ - 2000 метрів.

Ввідно-розподільні пристрої (ВРП) являють собою ввідно-розподільні пристрої, необхідні для вимірювання напруг фазного і лінійного типу, які живляться навантаженням струмів по двом джерелам вводу мережі і призначені для:

 • забезпечення напругою 0.4кВ від двох (і більш) незалежних джерел;
 • розподілу живлення;
 • автоматичного або ручного перемикання живлення між секціями (вводами);
 • захисту технологічного обладнання від грозових розрядів і перешкод;
 • захисту кабельних ліній від перевантажень і КЗ;
 • обліку споживання електроенергії.

ВРУ застосовуються на промислових об'єктах і об'єктах цивільного будівництва, а також для розподілу електроенергії на невеликих об'єктах. ВРУ забезпечують захист від грози на вхідних приймачах струму. Найчастіше ВРУ застосовуються в будівлях громадського, житлового та побутового призначення. Зазвичай ВРУ оснащуються спеціальними перемикачами навантаження. Струмоведучі частини пристрою захищені від випадкових дотиків, а силова частина шафи виконана з мідних шин. ВРУ приймають і розподіляють електроенергію, захищаючи при цьому її споживачів від різного роду перевантажень і замикань.
Конструкція ВРУ складається із спеціального каркаса (їх може бути декілька). На каркаси встановлюють двері і панелі, а потім вони з'єднуються в ряд. Комутаційний апарат служить базою для формування функціонального блоку. Він складається з плати монтажу (за допомогою якої і встановлюється апарат) і передньої панелі (закриває доступ до елементів, що знаходяться під напругою). Шафи виготовляються двох видів: підлогові і навісні. Таким чином, забезпечується введення і виведення ліній відхідного і живлячого типу знизу і зверху. Шафа покривається епоксидно-поліефірною фарбою термозакалювального типу.

 

Наш досвід та індивідуальний підхід, якісні комплектуючі, кваліфіковані фахівці - гарантують Вам професійне та швидке вирішення проблем з електроспоживанням!

 

<<< Назад