Услуги


Проектні роботи по інженерії


Компанія «Арт Інжиніринг» здійснює різноманітні проектні роботи в розділах: кондиціонування та вентиляції, опалення, електропостачання, автоматизації для об'єктів різного призначення. Надаємо комплексний і індивідуальний підхід до розробки проекту будь-якої складності.

 

Проектування інженерних мереж – один з найважливіших факторів, що забезпечують якісні експлуатаційні характеристики як окремих приміщень, так і будівель в цілому. Від професіоналізму фахівців, які складають проект, залежить грамотний підбір, термін експлуатації, ефективність використання витратних матеріалів та обладнання.

 

Розробка проектних рішень нашої компанії, включає стадії П і Р.
На етапі проектних робіт визначається список обладнання, необхідного для конкретного об'єкта; технічні характеристики; планування місць розташування обладнання; проводяться розрахунки з попередніми специфікаціями, розраховується вартість робіт; створення креслення в одну лінію. При підготовці проектних рішень ми рекомендуємо клієнту вибір торговельної марки і тип необхідного устаткування, що оптимізує терміни, обсяги виконання проекту і скорочує бюджет, вкладений в налаштування  інженерних мереж.

На етапі «Робоча документація» виконується розробка та затвердження робочого проекту інженерних систем об'єкта. Складові проекту: пояснювальна записка; технологічні рішення; теплотехнічний розрахунок; розрахунок на енергоспоживання; план інженерних мереж; аксонометричні схеми; робочі креслення; специфікація обладнання.

 

Дізнатися детальніше про наші послуги, ціни та умови співпраці ви можете, зв'язавшись з нашими фахівцями.

<<< Назад